Master Franchise Conference in Prague

Introduction of master franchise concepts with an offer of master franchise and franchise licenses for the Czech and Slovak Republics.

Prague, October 11th, 2018

 

Úspěšný rakouský koncept Tiroler vznikl v roce 1986 a od r. 1993 byl dále rozvíjen jako franchisa. V současné době má 40 franchisových prodejen zejména v Rakousku a Německu. O jeho kvalitě a oblibě svědčí to, že v roce 2012 obdržel cenu AWARD  za přední umístění v elitní stovce nejúspěšnějších franchisových systémů v Německu.

Jedná se o jednoduchý, přehledný a srozumitelný obchodní model s nízkou vstupní investicí, se zajímavou výší rentability vloženého kapitálu a rychlou návratností investic. Formou mobilních prodejních stánků či prodejen je nabízen speciálně vybraný sortiment tradičních specialit z tyrolských regionů Německa, Rakouska a Švýcarska. Kvalitní alpské delikatesy – špek, klobásy, sýry, marmelády, víno, med - plně odpovídají dnešní poptávce po plnohodnotných domácích produktech s prokazatelným původem výroby. Některé z nich jsou nabízeny i ve špičkové certifikované bio kvalitě.

Mobilní prodejny umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, zejména před obchodními centry, na farmářských trzích nebo na různých sportovních, kulturních či společenských akcích. Samozřejmě je možné podle potřeby stánek situovat i uvnitř obchodních komplexů jako stabilní prodejní jednotku.

Tento franchisový systém se může stát Vaším vstupem do samostatného podnikání a zajistit Vám úspěšnou existenci. Tiroler testuje český trh  již přes 2 roky na farmářských trzích v Praze formou prvního českého franchisového partnera, který dociluje velmi dobrých ekonomických výsledků a obratů. Na základě těchto výsledků se rozhodnul franchisor z Rakouska nabízet master franchisovou licenci pro český a slovenský trh.

Tiroler  je v ČR a na Slovensku zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a franchisové partnery. Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..  Další informace  najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.eu  - Katalog franchis, www.masterkonference.cz a nebo na www.voodies.at.

Tento franchisový koncept bude detailně představen i na Master franchisové konferenci v Praze dne 15.11.2017. Více informací najdete na webu: www.masterkonference.cz.