Master Franchise Conference in Prague

Introduction of master franchise concepts with an offer of master franchise and franchise licenses for the Czech and Slovak Republics.

Prague, 7th November 2019

 

TEOKUBO, Francie  - nový, inovativní koncept prodejen pro nekomerční plochy nákupních center a různé volné plochy.

Jedná se o mimořádně zajímavý koncept a možnost získat master-franchisu pro český a slovenský trh v oblasti, která na trhu v této exkluzivní kvalitě chybí.

TEOKUBO přináší inovativní přístup k modernímu obchodu - atraktivní skleněné a nerezové konstrukce prodejních kontejnerů, které lze rychle instalovat mimo drahé vnitřní nájemní plochy obchodních center. Například na frekventovaných parkovištích, na volných prostranstvích poblíž sportovních areálů nebo u kulturních či společenských objektů. Velmi vhodné jsou i nevyužité plochy na sídlištích měst. Koncept TEOKUBO nabízí možnost umístit na relativně malou plochu nabídku potravinářských i nepotravinářských produktů a různých služeb.

V současné době nabízí TEOKUBO, kromě kompletních dodávek těchto atraktivních „kontejnerů v exkluzivním skleněném provedení“ i vlastní koncept prodejen různých fast-foodových potravin – jako například hamburgrů a sushi s dalším doplňkovým sortimentem studených a teplých nápojů, salátů, apod.

Koncept skleněných kostek TEOKUBO nabízí velmi nízké provozní náklady, nízké nájemné – protože tyto kostky jsou umístěny na relativně levných plochách parkovišť nebo volných plochách kolem zákaznicky frekventovaných míst. Prodejny TEOKUBO mají vysokou viditelnost a relativně nízké pořizovací investice na vybudování těchto objektů. Investoři a majitelé velkých nákupních center vítají tuto alternativní nabídku TEOKUBO, která jim jednak přiláká nové zákazníky a zejména optimalizuje využití parkovišť a ostatních volných ploch kolem těchto center. Vytváří tak pro ně dodatečné příjmy z nekomerčních prostor.

Franchisový systém TEOKUBO je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Více informací najdete i na internetových stránkách www.avexsystems.eu – Katalog franchis a nebo na webu TEOKUBO: http://www.teokubo.com/le-concept.html.