Master Franchise Conference in Prague

Introduction of master franchise concepts with an offer of master franchise and franchise licenses for the Czech and Slovak Republics.

Prague, 7th November 2019

 

Tento úspěšný rakouský koncept vzniknul již  v roce 1986 a od roku 1993 byl dále rozvíjen jako franšízový. V současné době má 44 franchisových prodejen zejména v Rakousku a Německu. Český trh je úspěšně testován již několik let franchisovým partnerem v Praze. 

O kvalitě a oblibě konceptu Tiroler svědčí i to, že se pravidelně umísťuje v žebříčku nejlepších franchisových systémů v Německu. V roce 2019 obdržel Tiroler Bauernstandl od Rakouského franchisového svazu i mimořádné ocenění – tzv. Social Award 2019.

Společnost AVEX systems vyhledala v roce 2019 pro koncept Tiroler Bauernstandl nového master-franchisového partnera pro Českou a Slovenskou republiku, který bude dále na obou těchto trzích tento vynikající franchisový systém postupně rozvíjet.

Master franchisant konceptu Tiroler hledá prostřednictvím exkluzivního zástupce - společnosti AVEX systems - na českém a slovenském trhu nové franchisové partnery, kterým nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku.

Jedná se o jednoduchý, přehledný a srozumitelný obchodní model s nízkou vstupní investicí, se zajímavou výší rentability vloženého kapitálu  a rychlou návratností investic. Formou mobilních prodejních stánků či prodejen je nabízen speciálně vybraný sortiment tradičních specialit z tyrolských regionů Německa, Rakouska a Švýcarska.

Mobilní prodejny umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, zejména před obchodními centry, na farmářských trzích nebo na různých sportovních, kulturních či společenských akcích. Samozřejmě je možné podle potřeby stánek situovat i uvnitř obchodních komplexů jako stabilní prodejní jednotku.

Tento franšízový systém se může stát vstupem do samostatného podnikání  zejména začínajícím podnikatelům. 

- Více informací lze najít i na webu: www.tiroler.cz.

Pro více informací v případě vašeho zájmu o franchisové licence kontaktujte exkluzivního zástupce systému pro český a slovenský trh společnost AVEX systems: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..