Master Franchise Conference in Prague

Introduction of master franchise concepts with an offer of master franchise and franchise licenses for the Czech and Slovak Republics.

Prague, 7th November 2019

 

NAU, Itálie – největší síť prodejen s brýlemi na italském trhu

NAU nabízí velmi atraktivní, módní a slušivé brýle pro každého za velmi výhodných cen. Všechny výrobky mají vysokou kvalitu, profesionální design a jsou vyráběny v limitovaných sériích. Každé 2 týdny připravují velmi zkušení a kvalifikovaní návrháři nové kolekce brýlí pro všechny cílové skupiny zákazníků. Výrobky značky NAU representují italský smysl a cit pro módní trendy, vášeň a kreativitu. V sortimentu jsou obruby – speciální kolekce označená jako Prezzo Zero, za které zákazník nemusí platit, pokud má doporučení a předpis od očního lékaře. Na počkání brýle NAU odborně upraví, vyčistí ultrazvukem či případně provede drobné opravy (utažení šroubků, výměna nosníků, výměna různých dílů či koncovek). Servis brýlí provádí NAU na kterékoliv prodejně a počet oprav není pro zákazníky nijak omezen.

V současné době má NAU 123 prodejen v Itálii a 11 v zahraničí. Plánuje další expanzi do všech zemí Evropy formou master-franchisy nebo individuálních licencí.

Franchisový koncept NAU hledá na českém trhu master-franchisového partnera. Pro více informací kontaktujte zástupce systému pro český a slovenský trh společnost AVEX systems: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Více informací najdete i na: www.avexsytems.eu - Katalog franchis nebo na www.nau.it/en.