Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Datum konání: 7. 11. 2019, od 9:30 do 17 hodin
Místo konání: OKsystem, Na Pankráci 1690/125, 140 21, Praha 4
Téma: Tuzemský nebo zahraniční koncept? Vytvořit nebo koupit?
Organizátor konference: Česká asociace franchisingu ve spolupráci se společností AVEX systems

Počet míst na konferenci je omezen, proto se registrujte co nejdříve  na webu: www.masterkonference.cz – Registrace

Registrace on-line

MASTER FRANCHISOVÁ KONFERENCE

Konference je určena pro zájemce o franchisové podnikání a nákup master franchisových, anebo franchisových licencí prezentovaných systémů pro Českou a Slovenskou republiku. Na konferenci bude představena celá řada franchisových konceptů, které hledají na českém a slovenském trhu své nové partnery.

Zájem o franchising na obou těchto trzích každým rokem stále stoupá. Potvrzují to nejen statistiky, ale i růst počtu franchisových systémů na trhu. Staňte se i vy franchisovými podnikateli. Franchisové podnikání je bezpečnější než jiný druh podnikatelské činnosti.

Master franchisová konference v Praze vám nabídne nové a velmi zajímavé franchisové systémy. Odborníci na franchising vám vysvětlí, co to je master-franchisa a jak jednat s poskytovateli franchisových licencí.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franchisantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franchisovým partnerem prověřených a mezinárodně působících značek. Máte možnost investovat do kvalitních a na trhu prověřených franchisových konceptů.

Každý franchisový koncept bude mít kromě cca. 15-20 minutové prezentace dále k dispozici prostor formou kontaktního místa, kde bude možno po celou dobu trvání konference poskytovat zájemcům o jejich značku různé informace, tiskové materiály, vzorky produktů, apod.

Konferenční poplatek za každý prezentovaný franchisový koncept na Master franchisové konferenci činí 20.000 Kč plus DPH (800 EUR plus DPH).

V případě zájmu kontaktujte a nebo zašlete Vaši registraci na:
Ing. Aleš Tulpa
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: +420 724 007 505
web: www.avexsystems.eu

Seznam konceptů je postupně doplňován, proto sledujte webové stránky: www.masterkonference.cz – Systémy.

Konference získala významné ocenění České asociace franchisingu jako nejlepší akce roku 2016 „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice“. Je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo cca. 900 zájemců o franchising a představeno bylo více než 80 nových franchisových systémů.

Pokud Vás tato výjimečná událost zaujala a máte zájem se jí zúčastnit, je možné se registrovat prostřednictvím internetových stránek: www.masterkonference.cz – Registrace.

FRANCHISING FORUM je určeno: 

PRO VŠECHNY ZÁJEMCE O PODNIKÁNÍ FORMOU FRANCHISINGU:

Seznámí vás s franchisingem, jakožto zajímavou a jistou formou podnikání, s možnostmi financování franchisingu, jeho výhodami, kde všude je možné nebo vhodné podnikat touto formou, jaký obor si zvolit, na co si dát pozor při výběru franchisového konceptu. 

 

Hlavní mediální partneři

Youradio talk

Mediální partneři

Partneři

U. S. Commercial Service Prague

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás