Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 15.11.2017

 

Program Master franchisové konference dne 15.11.2017

je rozdělen do několika částí. Po uvítání se mohou účastníci konference dozvědět rady, zkušenosti a doporučení z praxe pro jednání se zahraničními franchisovými systémy při nákupu master-licencí nebo individuálních licencí a na co si dát pozor při uzavírání master-franchisových nebo franchisových smluv. Následně budou představeny nové franchisové systémy, které vstupují na český a slovenský trh a hledají zde své nové master-franchisové nebo franchisové partnery.

09:30 – 10:00 Registrace účastníků
10:00 – 10:05 Uvítání účastníků konference
Ing. Aleš Tulpa – mezinárodní franchisový poradce, AVEX systems
10:05 – 10:15 Rady, zkušenosti a doporučení z praxe pro jednání se zahraničními franchisovými systémy o nákupu franchisových licencí.
Ing. Aleš Tulpa –
mezinárodní franchisový poradce, AVEX systems
10:15 – 13:30 1. část prezentace zahraničních franchisových systémů
13:30 – 14:00 Přestávka – networking
14:00 – 16:00 2. část prezentace zahraničních franchisových systémů
15:20 – 15:40 Jan Gonda, prezident ČAF, Hlavní úkoly, cíle a vize ČAF
15:40 – 15:50 Jakub Pacanda – Virtuální komunity ve franchisingu
15:50 – 16:00 Závěr Master franchisové konference
16:00 – 17:00 Jednání mezi zástupci franchisových systémů a zájemci o jednotlivé koncepty, networking.

Na konferenci budou prezentovány systémy:

Seznam prezentovaných značek bude postupně doplňován, proto sledujte pravidelně tyto internetové stránky.

Prezentace franchisových systémů budou v anglickém nebo českém jazyce bez tlumočení.

Přihlášky na Master Franchisovou Konferenci jsou možné online do 13.11.2017 v sekci REGISTRACE, kde naleznete i registrační formulář.

Experti přednášející na konferenci

Ing. Aleš Tulpa – mezinárodní franchisový poradce, AVEX systems

Je absolventem VŠE v Praze. Od r. 1984 po odchodu do Německa působil ve vrcholovém managementu několika mezinárodně působících společností, např. jako generální ředitel QUELLE pro ČR, OBI pro ČR, Polsko a Maďarsko, člen představenstva ve skupině Lasselsberger. Od roku 2004 má vlastní poradenskou společnost AVEX systems (www.avexsystems.eu) především pro oblast franchisového podnikání – vývoj a optimalizace franchisových systémů, vyhledávání franchisových partnerů v ČR a na Slovensku pro franchisory nebo franchisových systémů pro zájemce o nákup franchisových licencí v zahraničí. V letech 2001 – 2005 byl prezidentem České asociace franchisingu a členem představenstva Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR. Od roku 2001 je členem ČAF. Dále je členem mezinárodní organizace FPI – Franchise Pool International (www.franchisepool.org). Ing. Tulpa byl zapsán do knihy OXFORD ENCYCLOPEDIA jako osobnost České a Slovenské republiky 2016 za mimořádnou podporu a rozvoj franchisingu.

Společnost AVEX systems každoročně organizuje master franchisové konference a specializované workshopy pro fyzické i právnické osoby zaměřené na vývoj nebo optimalizaci franchisových systémů. Ing. Aleš Tulpa publikoval mnoho odborných článků na téma franchisové podnikání, přednášel na celé řadě evropských franchisových konferencích a spolupracoval s významnými západoevropskými franchisovými asociacemi a svazy – jako například německým, rakouským, francouzským, britským, jakož i s celou řadou mezinárodně působících franchisových systémů, které na českém a slovenském trhu zastupuje.

Více informací najdete na webu: www.avexsystems.eu.

Mgr. Antonín Kazda, advokát, který bude připraven po celou dobu konference  konzultovat s registrovanými účastníky právní problematiku franchisingu

Je absolventem Univerzity Karlovy v Praze a Harvardovy univerzity v Cambridge v USA, advokátem reg. v České advokátní komoře od roku 2002. Specilizuje se vedle franchisingu obecně na obchodní a pracovní právo, zejména autorská a průmyslová práva v oblasti licencí i registrací, resp. sporů. Franchisingu se věnoval ve své samostatné praxi i při spolupráci s mezinárodními kancelářemi Squire Sanders & Dempsey, CMS Cameron McKenna a jako vedoucí právník adv. kanceláře Deloitte Legal. Po několik let byl právníkem doporučovaným za Česko pro franchising v Who´s Who Legal, resp. v časopise ACQ Finance. Je autorem kapitoly o franchisové smlouvě v publikaci Franchising v České republice vydané v roce 2008 Českou asociací franchisingu. Opakovaně vystupoval na FRANCHISE MEETING POINT. Při přípravě franchisových smluv zastupoval např. franchisory v oblasti rychlého občerstvení a kaváren, jazykovou školu, síť pojišťovacích zprostředkovatelů, master-franchisanty a franchisanty v oboru internetových služeb, kadeřnictví nebo ekonomických školení. Hovoří vedle angličtiny a němčiny italsky a dánsky.

John Goodhardt, Progressium SAS, Francie, www.progressium.fr

Andrea Maria Mechia, 3 I0 srl., Itálie,  www.3-io.it

Gyula Csitári, logiscool, Maďarsko, www.logiscool.com

Per Christian Pedersen, Mudo gruppen, Norsko, www.mudo.no

Peter Paul van Melle, VOODIES Systemgastronomie GmbH, Rakousko, www.voodies.at

Joe Manuszak, Harris Research, Inc., USA, www.nhance.com

Handley Amos, Creams Franchising Limited, Velká Británie, www.creamscafe.com

Jiří Rybár, Expense Reduction Analysts/Authenta s.r.o., Česká republika, www.expensereduction.com

Christian Frederiksen, IDdesign A/S, Dánsko, www.iddesign.com

Jan Gonda, prezident ČAF, www.czech-franchise.cz

 

Hlavní mediální partneři

ZET

Lagardere

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás