Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 11. 10. 2018

 

iddesign-logoIDdesign je součásti vedoucí dánské sítě prodejen nábytku a bytových doplňků IDdesign Group a jako jediná ze tří značek této sítě nabízí franchisový koncept. V současné době má kromě Dánska už 20 franchisových partnerů na Středním Východě a v Jižní a Východní Evropě. Prodejny nabízí vysoce kvalitní nábytek se skandinávským charakterem v rychle rostoucím středním cenovém segmentu. Sortiment je rozdělen pro lepší inspiraci zákazníka do čtyř stylových skupin, které umožňují uspokojit každého zákazníka ať již má představy romantické, minimalistické nebo moderní. Toto uspořádání prodejen zcela jednoznačně diferencuje koncept IDdesign od konkurence. Spolupráce s předními dánskými i mezinárodními designery zaručuje neustálou inovaci v nabízeném sortimentu. Prodejny jsou umístěny buď jako samostatné na místech s vysokou frekvencí zákazníků nebo jsou integrovány v nákupních centrech. Více informací: www.iddesign.com.

Zástupce franchisora na českém a slovenském trhu společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.avexsystems.eu hledá master-franchisové nebo franchisové partnery.

 

Hlavní mediální partneři

Radiohouse

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás