Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 15.11.2017

 

Zakladatelé značky Noa Noa, holandští bratři Harald a Lars Holsteinovi, vytvořili značku NOA NOA  v r. 1981 s cílem přinést do tehdejší dámské módy ženskost a romantiku. Jméno Noa Noa je tahitské slovo, které znamená „jednoduchost a harmonie“. Pro zakladatele se stal název systému atributem pro kreativitu, krásu a nekonvenční životní styl. Tyto cíle se odráží dodnes v módních kolekcích této značky.

Charakteristickými rysy kolekcí jsou kvalitní materiály, brilantní zhotovení, promyšlenost detailů a jednoduchá elegance. Značka produkuje ročně 5 kolekcí – jaro, léto, podzim, zima a vánoce. Kolekce na sebe navazují a lze tak ideálně kombinovat jednotlivé díly podle nálady či příležitosti, pro niž je model určen. V oblečení značky NOA NOA se ženy cítí žensky a elegantně, ale zároveň volně a přirozeně. Součástí kolekcí jsou i boty, kabelky, prádlo, šátky či šperky. Součástí nabídky je i kolekce pro holčičky, které chtějí mít oblečení podobné jako jejich maminky – modely jsou zhotovené ve stejném stylu jako kolekce pro ženy.

V současné době provozuje NOA NOA  celkem 120 obchodů včetně 50 franchisových ve 25 zemích a navíc jsou kolekce NOA NOA zastoupeny v 750 multiznačkových obchodech po celém světě. Franchisový koncept je mnoha lety úspěšně prověřen na tak náročných trzích, jako je Německo, Belgie, Holandsko, Anglie, Spojené Arabské Emiráty, Finsko, Norsko a dalších. Investice do prodejny je relativně nízká, ceny nabízených výrobků velmi konkurenční při vysoké kvalitě materiálů, designu a módních trendů.

Franchisový koncept NOA NOA  hledá na českém a slovenském trhu master-franchisového partnera.

V případě zájmu kontaktujte zástupce systému  NOA NOA pro Českou a Slovenskou republiku společnost AVEX systems: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací najdete i na: www.avexsystems.eu - Katalog franchis.

 

 

Hlavní mediální partneři

ZET

Lagardere

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás