Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Retro kavárny se zaměřením na kvalitní italskou zmrzlinu

První kavárna Creams byla otevřena v roce 2012 ve Velké Británii a již po dvou úspěšných letech začala expandovat formou franchisingu. V součané době je v provozu 57 kaváren. Jen ve Velké Británii je v plánu expanze 300 kaváren v nejbližších letech. Specialitou je italská zmrzlina - gelato, čerstvě vyráběná a nabízená ve více než 40 příchutích. Kvalita této zmrzliny a všech ingrediencí je na nejvyšší úrovni a vychází z aktuálních trendů zdravé výživy.

Nabídku zmrzliny doplňují waffle a palačinky vyráběné podle autentických amerických receptů v mnoha variantách, zejména sladkých kombinací. Zákazník si dále může vybrat ze širokého sortimentu kávy, dezertů, smooties a nápojů.

Kavárny jsou koncipovány v retro stylu v černo-fialové barvě a kombinují americký a italský design, který vytváří jedinečnou atmosféru. Svým výrazným a velmi příjemným vybavením zvou k návštěvě a odpočinku kdykoli během celého dne.

Tento franchisový koncept je jedinečný a velmi úspěšný na anglickém trhu. V současné době expanduje do celé Evropy a jednou z prvních zemí, kde by chtěl tento franchisový systém otevřít své kavárny, je Česká a Slovenská republika.

Franchisový systém Creams  je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací najdete i na internetových stránkách www.avexsystems.eu – Katalog franchis nebo www.masterkonference.cz.

 

Hlavní mediální partneři

Radiohouse

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás