Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 11. 10. 2018

 

TEOKUBO, Francie  - nový, inovativní koncept prodejen pro nekomerční plochy nákupních center a různé volné plochy.

Jedná se o mimořádně zajímavý koncept a možnost získat master-franchisu pro český a slovenský trh v oblasti, která na trhu v této exkluzivní kvalitě chybí.

TEOKUBO přináší inovativní přístup k modernímu obchodu - atraktivní skleněné a nerezové konstrukce prodejních kontejnerů, které lze rychle instalovat mimo drahé vnitřní nájemní plochy obchodních center. Například na frekventovaných parkovištích, na volných prostranstvích poblíž sportovních areálů nebo u kulturních či společenských objektů. Velmi vhodné jsou i nevyužité plochy na sídlištích měst. Koncept TEOKUBO nabízí možnost umístit na relativně malou plochu nabídku potravinářských i nepotravinářských produktů a různých služeb.

V současné době nabízí TEOKUBO, kromě kompletních dodávek těchto atraktivních „kontejnerů v exkluzivním skleněném provedení“ i vlastní koncept prodejen různých fast-foodových potravin – jako například hamburgrů a sushi s dalším doplňkovým sortimentem studených a teplých nápojů, salátů, apod.

Koncept skleněných kostek TEOKUBO nabízí velmi nízké provozní náklady, nízké nájemné – protože tyto kostky jsou umístěny na relativně levných plochách parkovišť nebo volných plochách kolem zákaznicky frekventovaných míst. Prodejny TEOKUBO mají vysokou viditelnost a relativně nízké pořizovací investice na vybudování těchto objektů. Investoři a majitelé velkých nákupních center vítají tuto alternativní nabídku TEOKUBO, která jim jednak přiláká nové zákazníky a zejména optimalizuje využití parkovišť a ostatních volných ploch kolem těchto center. Vytváří tak pro ně dodatečné příjmy z nekomerčních prostor.

Franchisový systém TEOKUBO je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací najdete i na internetových stránkách www.avexsystems.eu – Katalog franchis a nebo na webu TEOKUBO: http://www.teokubo.com/le-concept.html.

 

Hlavní mediální partneři

Radiohouse

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás