Master Franchise Conference in Prague

Introduction of master franchise concepts with an offer of master franchise and franchise licenses for the Czech and Slovak Republics.

Prague, 7th November 2019

 

Amazing Jewelry – unikátní a atraktivní koncept z Dánska!

Vize nově vzniklé  společnosti Amazing Jewelry je docela jednoduchá:

 • Vytvořit globální cenovou revoluci v oblasti prodeje šperků!
 • Snížením nadstandartních doprovodných a vedlejších nákladů při prodeji tohoto zboží a vynecháním veškerých prostředníků dosáhnout cen o 30-40% nižších než má dnešní konkurence na trhu.
 • Nabídnout vysoce kvalitní, moderní i klasické zlaté, stříbrné a diamantové šperky za velmi výhodné ceny
 • Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.
 • Realizovat zisky velkým prodejním objemem zboží při nízkých nákladech a nízkých cenách tak, jak se to daří např. módním gigantům v oblasti prodeje odívání v sítích jako např. ZARA, H&M, aj.
 • Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.

Společnosti AVEX systems vyhledala pro Českou a Slovenskou republiku Master franchisového partnera, který nyní realizuje koncept Amazing Jewelry na českém a slovenském trhu.

V současné době jsou v provozu celkem 3 vlastní pilotní prodejny v Praze – v obchodním centru Atrium Flóra, Metropole Zličín a v nákupním centru Nový Smíchov a dále jedna franchisová prodejna v Ostravě. Otevření dalších 8-10 prodejen je plánováno na nejbližší 1-2 roky. Dosahované ekonomické výsledky – jako např. obraty prodejen, výše obchodního rozpětí – jakož i velký zájem zákazníků o nabízené produkty Amazing Jewelry potvrzují, že tento franchisový koncept bude velmi úspěšný i v Česku a na Slovensku.

Pro více informací kontaktujte mezinárodního franchisového poradce a jednatele společnosti AVEX systems Ing. Aleše Tulpu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Další informace najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.cz   - Katalog franchis a nebo na webu společnosti Amazing Jewelry: https://www.amazingjewelry

 

Jedna z nejrychleji rostoucích společností ve střední Evropě, založená koncem roku 2016, nyní zaměstnává téměř 40 zaměstnanců. Blinkee.city přináší inovativní systém sdílení elektromobility pro jízdní kola, skútry a automobily.

Své franchisy provozuje v 15 městech v Polsku a 4 zemích v Evropě a ve 3 dalších zemích začíná začátkem roku 2019. Cílem franchisy blinkee.city je učinit městskou dopravu chytřejší, čistší a jednodušší. Příležitost, kterou poskytuje blinkee.city, je víc než jen franšízový obchod se správným příjmem - je to příležitost změnit celý životní styl města, kde žijete a provozujete svůj business.

Více informací na www.blinkee.city nebo přímo na konference, kde budou osobně přítomni zástupci konceptu.

 

DELIFRANCE je francouzský řetězec pekáren a kaváren s dlouholetou tradicí. Podnik se stoletou historií má dnes více než 340 poboček po celém světě, a je tak jedním z největších světových hráčů v kavárensko-pekárenské branži.

V Česku hledá silného partnera, který by se ujal role master franšízanta.

Renomovaná světová značka

Franšízy Délifrance můžete nalézt po celém světě, nejhojněji jsou zastoupeny v západní Evropě a v jihovýchodní Asii.

 • 15 zemí
 • Přes 340 poboček
 • 134 poboček v Holandsku, 64 poboček v Belgii
 • 46 poboček v Japonsku, 29 v Hong Kongu

Kombinace jedinečné francouzské gastronomie a lokální kuchyně

Délifrance standardně nabízí širokou škálu produktů - od teplých pokrmů včetně burgerů, přes polévky a saláty, po klasickou nabídku - převážně - francouzských pekárenských a cukrářských výrobků, to vše doplněné různými druhy kvalitní kávy. Snahou Délifrance je kombinovat tradiční francouzskou recepturu s lokální gastronomií a ingrediencemi.

Bistro i fast-food

Podniky Delifrance se představují dvěma hlavními koncepty:

 • Bakery restaurant – menu od snídaně po večeře; v rušných centrech měst
 • Comptoir Express – sendvič, voňavá bageta, čerstvé sladké pečivo či kvalitní káva jen do ruky; na nádražích, v obchodních centrech, na univerzitách či v nemocnicích

V rámci další expanze vstupuje Délifrance i do střední a východní Evropy.

V Česku hledá Délifrance silného partnera s výbornou znalostí lokálního trhu, s dostatečným vstupním kapitálem, který se rozvoji a zavedení světové značky bude s nadšením věnovat. Výhodou je předchozí zkušenost s franchisingem, nemusí to však být nutně z oblasti gastronomie. Vítány jsou i zkušenosti z provozování obchodních center, realit nebo jiných oborů.

 

Španělsko – síť restaurací se španělskými specialitami včetně světově známých a oblíbených tapas.

První restaurace a bary La Andaluza byly otevřeny v roce 2013. Dnes má síť více než 90 franchisových a vlastních provozoven ve Španělsku a master-franchisového partnera v Portugalsku.

Vizí franchisového konceptu La Andaluza je nabízet španělskou kulturu pohostinství a skvělou gastronomie v dalších zemích Evropy. Pokud si ceníte kvalitních produktů a toužíte ochutnat čerstvě ulovené ryby, mořské plody nebo masové specility, La Andaluza bude určitě Vaší oblíbenou restaurací.

Vynikající španělská kuchyně je velmi rozmanitá a chutná. Kombinuje jednotlivé ingredience, tvoří perfektní celek, je plná rozmanitých chutí, vůní a barev.

Mezi základní ingredience španělské kuchyně patří ryby, mořské plody, maso hovězí, vepřové, drůbeží, čerstvá zelenina, ovoce, čerstvé bylinky, koření, rýže, olivy a olivový olej. Španěle milují saláty, dušené pokrmy z jednoho hrnce (pánve), grilovaná masa, sušené salámy šunky a polévky. Z koření se používá nejvíce šafrán, česnek, pepř a pálivé papričky.

Franchisový koncept La Andaluza je zcela orientován na franchisové partnery, kteří jsou jeho hlavními reprezentanty. Celý proces tréninku a rychlého zaškolení personálu restaurací usnadňuje a urychluje pro každého franchisanta možnost zahájit jeho činnost v relativně velmi krátké lhůtě.

Promyšlený a v praxi ověřený marketing a různé marketingové nástroje zajistí, že restaurace La Andaluza je velmi brzy známa v celé spádové oblasti – smluvním teritoriu franchisové restauraci po jejím otevření.

Franchisový koncept La Andaluza je velmi dobře na expanzi do dalších zemí včetně ČR a Slovenska připraven. Každý franchisový partner může počítat s velkou podporou centrály franchisora, včetně vyhledávání a analýzy spádových oblastí vhodných lokalit pro umístění restaurací, přípravy otevírání nových franchisových podniků, zaškolení všech pracovníků a trvalou péči v oblasti provozu, IT, marketingu, business plánu, financování apod. Kompletní vybavení všech restaurací „na klíč“ ze strany franchisora včetně do detailu propracovaného vnitřního zařízení je rovněž samozřejmostí.

La Andaluza je v ČR a na Slovensku zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery. Pro více informací kontaktujte společnost AVEX systems: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Další informace je možné najít i na: www.laandaluza.com/international.

 

Španělský franchisový koncept La Chinata nabízí pro zájemce v České a Slovenské republice prodejny, ve kterých mohou zákazníci zakoupit vysoce kvalitní produkty, jako například olivové oleje, koření, medy, marmelády, ocet, typické španělské paštiky a kosmetiku na bázi olivového oleje. Česká republika se stala již 21. zemí na světě, kde má La Chinata své zastoupení. Kromě jiných zemí expanduje velmi úspěšně také ve Francii, Dánsku a Norsku. Master franchisant pro český a slovenský trh pověřil exkluzivně společnost AVEX systems, aby pro tento velmi kvalitní a na mnoha trzích prověřený franchisový koncept hledala nové franchisové partnery.

Koncept La Chinata bude představen i na Master franchisové konferenci v Praze dne 11.10.2018, kde budou moci zájemci ochutnat i některé vybrané produkty a jednat o možnosti otevření své vlastní prodejny La Chinata na českém a slovenském trhu.

Více informací najdete i na webových stránkách: https://www.lachinata.cz/lachinata/ nebo www.masterkonference.cz – případně: www.avexsystems.cz – Katalog franchis.

Máte-li zájem o tento franchisový koncept, kontaktujte exkluzivního zástupce pro český a slovenský trh: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. – Mobil: +420 724 007 505.