Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

„Důvody, proč zájem o franšízing dynamicky z roku na rok stoupá, jsou následující: nabízí mnoho výhod především pro malé a středně velké podnikatele, bezpečnější podnikání a relativně vysokou rentabilitu vlastního vloženého kapitálu. Jako franšízant - franchisový příjemce - silného řetězce zůstává podnikatel právně a finančně samostatným a má přitom možnost využívat veškerých výhod, jaké mají jen velké a většinou nadnárodní společnosti. Důkazem zvýšeného zájmu o tuto perspektivní formu podnikání je i rostoucí počet franšízových systémů na českém a slovenském trhu,“ uvádí Ing. Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Zde jsou příklady franchisových konceptů, pro které hledá AVEX systems na českém a slovenském trhu nové master-franchisové a nebo franchisové partnery:

  • NAU, Itálie – Franchisový koncept prodejen s moderními brýlemi, veškerým  doplňkovým sortimentem na téma optika a službami, které uspokojí všechny  zákazníky. 
  • M ROOM, Finsko – Největší evropský franšízový systém tzv. Barber Shops. 
  • Tcollege, Švýcarsko – Vzdělávání a doučování dětí ve švýcarské kvalitě. 
  • LA CHINATA, Španělsko – Prodejny s nabídkou výrobků, kde základem jsou olivy  a olivový olej. 
  • NO+Vello, Španělsko – Světový lídr v epilačních salonech s více než 1.000 centry.  Vzorová pilotní provozovna úspěšně funguje v Olomouci. 
  • logiscool,Maďarsko – Koncept škol pro děti v oblasti IT a programování. Pilotní  školu je možné navštívit v Praze. 
  • pressto, Španělsko – Největší síť na světě v oblasti čistírenských služeb.  V Praze jsou v provozu již 2 vzorové pilotní čistírny. 
  • Tiroler, Rakousko – Síť prodejen tyrolských specialit na farmářských trzích. První   franchisant na českém trhu působí s velkým úspěchem již téměř 5 let. Nový master-   franšízant zahajuje letos svou činnost na českém i slovenském trhu a hledá další   frašízové partnery.

 Podrobnější prezentace těchto a dalších franchisových systémů najdete na webu: www.avexsystems.cz – Katalog franchis a nebo kontaktujte:

Ing. Aleš Tulpa
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil: +420 724 007 505

 

Hlavní mediální partneři

Youradio talk

Mediální partneři

Partneři

U. S. Commercial Service Prague

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás