Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 15.11.2017

 

Přihláška a registrace účastníků master franchisové konference

Registrujte se on-line na webu nebo nám napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlásit se můžete do 13.11.2017 přes registrační formulář nebo osobně před zahájením Master franchisové konference dne 15.11.2017. Účastnický poplatek za jednu osobu činí Kč 500,- Kč včetně 21% DPH.

Včasně registrovaní účastníci, tzv. „early birds“, kteří se přihlásí a uhradí konferenční poplatek do 22.10.2017, získávají speciální slevu ve výši 40%, tzn. že účastnický poplatek činí pouze 300,- Kč včetně DPH pro jednu osobu.

Důležité upozornění: Uhrazený poplatek na konferenci opravňuje účastníky i ke vstupu na Veletrh Franchisingu a další doprovodné akce veletrhu.

Způsob platby: bankovním převodem na konto Raiffeisenbank a.s. číslo 237371002/5500 nebo v hotovosti před zahájením konference při registraci.

Jako variabilní symbol při platbě bankovním převodem uveďte prosím: 2017

Doklad o zaplacení účastnického poplatku Vám bude zaslán po připsání částky na náš účet nebo předán při registraci na konferenci dne 15.11.2017. Informace pro vystavení faktury nám prosím zašlete na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podmínky odstoupení a změny: Registrace je závazná, předem uhrazený registrační poplatek je možné stornovat bez dalšího poplatku do 5 dnů před konáním akce, tj. do 10.11.2017 Při pozdějším odhlášení bude splatný celý účastnický poplatek. Zastoupení účastníkem ze stejné společnosti nebo jinou pověřenou osobou je možné.

Těšíme se na Vaši účast.

ONLINE FORMULÁŘ

Údaje označené * jsou povinné

 

Hlavní mediální partneři

ZET

Lagardere

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás