Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Master franchisová konference v Praze, která se konala dne 11.11.2014, zaznamenala velký úspěch: zúčastnilo se jí 126 zájemců o franchisové podnikání  z ČR a ze Slovenska. Představeno bylo 13 nových franchisových systémů ze 7 zemí světa, které plánují expanzi na český a slovenský trh.

Master konference byla součástí Road Show Europe 2014, kterou pořádala mezinárodní organizace Franchise Pool International – FPI – společně se společností AVEX systems, která je partnerem tohoto sdružení renomovaných franchisových poradců. Road Show se uskutečnila v jednom týdnu kromě Prahy v dalších evropských metropolích – Paříži, Barceloně a v Düsseldorfu, uvádí Ing. Aleš Tulpa, organizátor konference v Praze. AVEX systems je zástupcem v FPI pro Českou s Slovenskou republiku, největší organizaci franchisových poradců, která působí ve 27 zemích Evropy.

Do Prahy přijeli osobně představit mezinárodně působící franchisové systémy zástupci velmi úspěšných značek jako například pan Obermüller z franchisového systému Tiroler  z Rakouska, který nabízí v síti prodejen známý a velmi poptávaný sortiment gastronomických specialit (šunky, sýry, uzeniny aj. lahůdky) ze všech oblastí Tyrolských  Alp. Německý koncept Burgerme, který se zaměřuje na online nabídku oblíbených hamburgrů s pomocí mobilu nebo přes internetu s dodávkou do 30 minut do zaměstnání, na oslavu narozenin, na party či pro jakoukoli jinou příležitost, představil pan Domscheit. Velmi úspěšný rakouský koncept ANKER se 120-letou historií, který má recept na podnikání v oblasti maloobchodní sítě pekárenských výrobků, snacků a rychlého občerstvení, prezentovaly paní Bečič a paní Müllander. Tento systém je prověřen v praxi na současných 120 prodejnách včetně jedné pilotní v Bratislavě. Koncept bebedeparis patří k nejúspěšnějším systémům v oblasti internetových obchodů na španělském trhu. Nabízí sortiment 200 atraktivních a speciálně vybraných dárků pro malé děti od 3-6 měsíců a jejich maminky s osobním doručením v elegantním dárkovém koši, jak uvedl na konferenci pan Juan Carlos Agulló, představitel tohoto velmi zajímavého systému. Účastníky konference zaujal i koncept výuky angličtiny malých dětí  Kid´s & Us ze Španělska, kterou představil její master-franchisant pro ČR pan Pešta.

Další franchisové koncepty – švýcarský TCollege, Das Futterhaus a Mrs. Sporty z Německa, Tutti frutti a ComForcare z USA, Nails cube z Itálie, Palmie bistro z Řecka a Cafe Frei z Maďarska – prezentoval jejich zástupce pro Českou a Slovenskou republiku, pan Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Advokát Antonín Kazda, který se specializuje na právo v oblasti franchisového podnikání, poskytnul účastníkům netradičnou formou velmi zajímavé a cenné informace v oblasti právní problematiky franchisového podnikání. Franchisový poradce Aleš Tulpa, AVEX systems, se v závěru konference zaměřil na praktické rady a zkušenosti pro jednání s mezinárodně působícími franchisovými systémy o master-franchisových nebo franchisových licencích.

Více informací o této velmi úspěšné a zajímavé master franchisové konferenci a prezentovaných franchisových značkách je možno najít na internetových stránkách: www.masterkonference.cz  nebo na www.avexsystems.eu  – Katalog franchis. Ke všem prezentovaným franchisovým systémům může poskytnout podrobnější podklady i jejich zástupce pro český a slovenský trh pan Aleš Tulpa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Master franchisová konference  v Praze 2014 – fotogalerie:

 

Hlavní mediální partneři

Youradio talk

Mediální partneři

Partneři

U. S. Commercial Service Prague

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás