Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Pro zájemce o franchisové podnikání nabídla konference nové franchisové koncepty, které vstupují na český a slovenský trh. Odborníci na franchisové podnikání poskytli všem účastníkům praktické rady a doporučení pro jejich další jednání. Akci podpořila i celá řada významných partnerů konference. Konference se zúčastnilo celkem 125 účastníků včetně zástupců systémů.

Master franchisová konference 2016 v Praze představila pro zájemce o franchisové podnikání mezinárodně působící franchisové systémy, které hledají v České republice a na Slovensku nové master-franchisové nebo franchisové partnery a kteří chtějí spojit svou budoucnost s některou z atraktivních mezinárodních značek. Přítomnost zástupců hned několika franchisových koceptů ze zahraničí nabídla velkou příležitost především pro zájemce o samostatné podnikání, malé a středně velké podnikatele, jakož i manažery firem, jak získat informace o významných globálně působících značkách a jak se stát jejich partnery“ uvádí jeden z pořadatelů této akce Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Zde jsou příklady některých franchisových systémů, které byly v rámci konference představeny účastníkům a zájemcům o franchisové licence:

I Love Veggie Burger, Rakousko - síť restaurací, mobilních prodejních jednotek a tzv. delivery-home-service s produkty pro všechny, kteří mají rádi zdravou veganskou a vegetariánskou stravu vyrobenou z bio-ingrediencí a bez konzervantů! NO+VELLO, Španělsko -  světový lídr v epilačních salonech přítomný v 15-ti zemích s více než 1.000 fungujícími centry. NOA NOA, Dánsko - velmi úspěšný franchisový koncept prodejen s dámským odíváním. Boco, Francie - vynikající gastronomický koncept a důkaz toho, že i fast food může být kvalitní, chutný a lákavý pro zákazníky. Kuchaři Boco a franchisový koncept získali několik Michelinských hvězd! IDdesign, Dánsko – síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu. Glossy Island, Německo - produkty na ošetření nehtů německé kvality s atraktivním designem prodejních míst a vlastní produkcí používaných komponentů. Tiroler, Rakousko – prodejny určené převážně pro farmářské trhy s nabídkou gastronomických specialit ze všech oblastí Tyrolských Alp. Paint&smile, Rakousko – speciálně vyvinuté know-how zaměřené na výuku malování dětí i dospělých. T-College, Švýcarsko – velmi sofistikovaný a praxí prověřený systém vzdělávání a doučování dětí. Mr. Sandless, USA, unikátní koncept pro obnovu, renovaci a čištění různých druhů materiálů a povrchů, především podlah, dveří, oken, schodů a různého nábytku. S minimálními náklady je dosahováno neuvěřitelných výsledků a efektů. Kids&Us, Španělsko-Česká republika - výuka cizích jazyků, zejména angličtiny, se opírá o vlastní „přirozenou metodu“ výuky pro děti od jednoho roku do osmnácti let, kterou se dnes učí více jak 100 000 studentů. Amazing Jewelry – unikátní a atraktivní koncept prodejen šperků z Dánska, Anticafé - inovativní franchisový koncept restaurací z Francie, Marco Aldany - jednička na španělském trhu kadeřnictví a salónů krásy, mezinárodní franchisový řetězec Pressto - světový lídr v oblasti čistírenských služeb, který působí na 5 kontinentech a ve 24 zemích, kde provozuje 42 vlastních a 520 franchisových čistíren a Mrs. Sporty z Německa - jedinečný tréninkový koncept pro ženy, který má celkem 576 klubů, cca. 200.000 členů v 8 zemích Evropy a pilotní projekt na českém trhu v Jablonci nad Nisou.

Kromě prezentací franchisových konceptů, možností jednat přímo se zástupci systémů o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů, byli účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na téma franchising – Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní  franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, z oblasti právní problematiky – Mgr. Antonín Kazda, zkušený mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi s franchisovým podnikáním, Ing. Jiří Krajča a Dr. Jiří Lošťák franchisoví poradci.

Účastníci konference se tak mohli například dovědět, jaké výhody získají noví majitelé franchisových licencí, na co si dát pozor při uzavírání master-franchisových nebo franchisových smluv, doporučení a rady z praxe pro jednání s master-franchisory, jako např. jaká by měla být příprava na první jednání se zahraničním franchisorem, zda je či není Master - Franchisová a Franchisová smlouva tabu a nebo lze jednat o jejích podmínkách? Jak se obvykle vypočítává výše jednorázového master franchisového poplatku a jestli se dá o těchto poplatcích s poskytovateli franchisových licencí vyjednávat? Jak je důležité tzv. Objasnění franchisového systému před podpisem smluv a jak má vypadat Protokol o předsmluvním objasnění franchisového systému.

Tuto v oblasti franchisového podnikání ojedinělou akci v Česku a na Slovensku mediálně podpořili především Česká a Slovenská franchisová asociace, jakož i celá řada mediálních partnerů, jako například společnost Lagardere Aktiv ČR, která provozuje kromě jiných radio ZET- české vysílání radia BBC v ČR,  Evropa2, Frekvence1, aj. Dále pak velmi známý a populární franchisový portál na českém trhu TOP Franchising, časopis Brands&Stories a FranchisePortal.de s největší internetovou nabídkou franchisových konceptů v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Více informací o této velmi úspěšné a zajímavé master franchisové konferenci v Praze a prezentovaných franchisových značkách je možno najít na internetových stránkách: www.masterkonference.cz  nebo na www.avexsystems.eu – Katalog franchis. Ke všem prezentovaným franchisovým systémům může poskytnout podrobnější podklady i jejich zástupce pro český a slovenský trh ze společnosti AVEX systems , mezinárodní franchisový poradce pan Ing. Aleš Tulpa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Master franchisová konference v Praze 2016 – fotogalerie:

 

Hlavní mediální partneři

Youradio talk

Mediální partneři

Partneři

U. S. Commercial Service Prague

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás