Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Master franchisová konference představila 17 nových a velmi zajímavých franchisových konceptů. Zúčastnilo se jí 145 zájemců o franchising z České republiky a ze Slovenska.

Pro zájemce o franchising nabídla konference, která se konala již po šesté za sebou, nové úspěšné zahraniční franchisové systémy, které vstupují na český a slovenský trh. Odborníci na franchisové podnikání poskytli všem účastníkům praktické rady a doporučení pro jejich další jednání se zástupci systémů. Akci podpořila i celá řada významných partnerů konference, které se zúčastnilo celkem 145 účastníků. Konferenci pořádala poradenská společnost AVEX systems.

Master franchisová konference 2017 v Praze představila pro zájemce o franchisové podnikání nové mezinárodně působící úspěšné franchisové systémy, které hledají v České republice a na Slovensku prostřednictvím svého exkluzivního zástupce AVEX systems master franchisové nebo franchisové partnery, kteří chtějí spojit svou budoucnost s některou z atraktivních mezinárodních značek.

„Konference se zúčastnil rekordní počet zahraničních zástupců prezentovaných značek a dále renomovaní franchisoví poradci z organizace Franchise Pool International – FPI, která působí ve 26 zemí Evropy a ve které společnost AVEX systems zastupuje Českou a Slovenskou republiku. Všichni odborníci byli k dispozici účastníkům konference – zájemcům o franchisové podnikání – aby jim předali své praktické zkušenosti a rady pro jejich budoucí podnikatelské aktivity.“ uvádí jeden z pořadatelů této akce Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems.

Zde jsou příklady některých franchisových systémů, které byly v rámci konference představeny účastníkům a zájemcům o franchisové licence pro ČR a Slovensko:

- IDdesign, Dánsko – Síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu
- NHance, USA – Unikátní koncept na čištění všech dřevěných povrchů
- logiscool,Maďarsko – Nový koncept škol pro děti v oblasti IT a programování
- VOODIES, Rakousko – Koncept restaurací nejen pro vegany
- boco, Francie – Kvalitních fast-foodové restaurace s Michelinskými kuchaři
- NOA NOA, Dánsko – Velmi známá siť prodejen dámského a dětského odívání
- HITIO Gym, Norsko – Fitness studia a výuka sebeobrany pro celou rodinu
- pressto, Španělsko – Světový lídr v oblasti čistíren s rozsáhlou nabídkou služeb
- Tiroler, Rakousko – Síť prodejen tyrolských specialit pro farmářské trhy
- Marco Aldany, Španělsko – Největší síť salónů krásy a kadeřnictví na světě
- Creams, Velká Británie - Retro kavárny s nabídkou kvalitní italské zmrzliny
- NAU, Itálie – síť prodejen s brýlemi a dalším příslušenstvím v italském stylu
- La Andaluza, Španělsko – restaurace s nabídkou oblíbených španělských kulinářských specialit, zejména po celém světa známých tapas.
- Expense Reduction Analysts, Velká Británie - největší poradenská společnost na světě specializující se na optimalizaci provozních nákladů firem.
- Institute of Microtraining, Rakousko – Koncept pro vzdělávání manažerů
- TEOKUBO, Francie – nový, inovativní koncept prodejen pro nekomerční plochy nákupních center a pro revitalizaci volných ploch kolem sídlišť velkých měst, aj.
- Tcollege, Švýcarsko – Vzdělávání a doučování dětí ve švýcarské kvalitě

Kromě prezentací franchisových konceptů, možností jednat přímo se zástupci systémů o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů, byli účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na téma franchising – Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní  franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, bývalý generální ředitel OBI, Quelle, jakož i ex-prezident ČAF a z oblasti právní problematiky – Mgr. Antonín Kazda, zkušený mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi s franchisovým podnikáním.

Tuto v oblasti franchisového podnikání ojedinělou akci v Česku a na Slovensku podpořili především Česká a Slovenská franchisová asociace, jakož i celá řada mediálních partnerů, jako například společnost Lagardere Aktiv ČR, která  provozuje  radio ZET- české vysílání radia BBC, Evropa2, Frekvence1 a youradio, které odvysílaly více než 150 radiových spotů s pozvánkou na tuto akci. Dalšími partnery konference byly  společnosti Profit system – pořadatel Veletrhu franchisingu, který probíhal souběžně ve stejný den jako konference a ELAI, která pořádala akci nazvanou Týden podnikání, jakož i Auto-Brejla, Golfcut, POPAI, authentica, EDUCA, aj.

Master franchisová konference získala významné ocenění České asociace franchisingu jako nejlepší akce roku 2016 „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice“. Je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo cca. 745 zájemců o franchising a představeno bylo více než 92 nových franchisových systémů.

„Zájem o franchising na českém a slovenském trhu stále stoupá. Potvrzují to nejen statistiky, ale i růst počtu franchisových systémů na trhu.  Staňte se i vy franchisovými podnikateli. Franchisové podnikání je bezpečnější než jiný druh podnikatelské činnosti. Master-franchisa pro český a slovenský trh znamená, že se stáváte partnerem zahraničních značek pro obě země a rozhodujete vy sami o dalším prodeji jednotlivých licencí. Franchising navíc umožňuje začít podnikat v relativně velmi krátké době.“ dodává na závěr Ing. Aleš Tulpa.

Více informací o této velmi úspěšné a zajímavé akci v Praze a na konferenci prezentovaných franchisových systémech je možné najít na internetových stránkách: www.masterkonference.cz nebo na www.avexsystems.eu. Ke všem těmto prezentovaným franchisovým konceptům může poskytnout podrobnější informace i jejich exkluzívní zástupce pro český a slovenský trh Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems   - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 Master franchisová konference v Praze 2017 – fotogalerie:

 

Hlavní mediální partneři

Youradio talk

Mediální partneři

Partneři

U. S. Commercial Service Prague

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás