Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Pro zájemce o franchising nabídla konference, která se konala letos již po čtvrté za sebou, 13 velmi zajímavých a atraktivních zahraničních značek, které plánují expanzi do České a Slovenské republiky. Konference potvrdila stoupající zájem o tuto formu podnikání mezi podnikateli z České a Slovenské republiky. Této mimořádně úspěšné akce se zúčastnilo 155 zájemců o master-franchisové nebo franchisové licence.

Tuto v oblasti franchisového podnikání ojedinělou akci v Česku a na Slovensku pořádala poradenská společnost AVEX systems ve spolupráci se společností Franchise & Retail Academy za velké podpory České a Slovenské franchisové asociace, jakož i celé řady mediálních partnerů, jako například radio ZET-BBC, Regie Radio Music - Evropa2, Frekvence1, projekt ProFairPlay, největší franchisové portály na českém trhu TOPFranchising a Franchising.cz, časopis Brands&Stories a FranchisePortal.de s největší internetovou nabídkou franchisových konceptů v Německu, Rakousku a Švýcarsku

Více informací o této velmi úspěšné a zajímavé master franchisové konferenci v Praze a prezentovaných franchisových značkách je možno najít na internetových stránkách: www.masterkonference.cz  nebo na www.avexsystems.eu  – Katalog franchis. Ke všem prezentovaným franchisovým systémům může poskytnout podrobnější podklady i jejich zástupce pro český a slovenský trh pan Ing. Aleš Tulpa: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Hlavní mediální partneři

Radiohouse

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás