Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Franchise  Pool  International – zkráceně FPI – je mezinárodní organizace se sídlem v Německu, která sdružuje zkušené franchisové poradce z Evropy, kteří reprezentují  celkem 30 zemí. V České a Slovenské republice zastupuje FPI pan Ing. Aleš Tulpa, franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, člen ČAF.

Práce členů FPI – mezinárodně působících franchisových poradců – se zaměřuje na podporu a přípravu expanze franchisových systémů, vyhledávání master-franchisových nebo franchisových partnerů v zemích jejich působení nebo i na vyhledání vhodného franchisového konceptu pro zájemce o franchisové podnikání.

Součástí aktivit FPI je i účast na franchisových veletrzích, odborných konferencích a workshopech, kde jsou zváni jako experti a dlouholetí odborníci na franchisové podnikání do doprovodných programů. Členové FPI jsou velmi často činní i jako poradci při vývoji franchisových systémů nebo při odborných analýzách kvality franchisových konceptů pro investory, potenciální master-franchisory nebo franchisové partnery.

FPI pořádá rovněž master-franchisové konference, při kterých jsou v různých zemích představovány zajímavé mezinárodně působící franchisové systémy, které plánují expanze na perspektivní  trhy v Evropě.

Příklady posledních velmi úspěšných akcí tohoto druhu  bylo master-franchisové forum v italských Benátkách v březnu 2012,  kde bylo představeno celkem 25 mezinárodně působících franchisových konceptů, mezinárodní forum v Rakouském Salzburku v roce 2013, kterého se zúčastnili zástupci 15 franchisorů a nebo Global Master Franchise Forum v  roce 2014, které se konalo na Maltě a kde bylo představeno rovněž 15 franchisových systémů, které mají v plánu expanzi především do evropských zemí, včetně České a Slovenské republiky.

Další zajímavou akcí FPI, která se uskuteční v listopadu 2014,  je tzv. Road Show Europe 2014, v rámci které bude organizována Master franchisová konference, která se uskuteční v jednom týdnu ve 4 evropských metropolích – kromě Barcelony, Düsseldorfu a Paříže také v Praze.

Více informací k FPI najdete na: www.franchisepool.org  nebo  www.avexsystems.eu, případně kontaktujte: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Hlavní mediální partneři

Radiohouse

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás