Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Na začátku listopadu (3. a 4.) 2015 se uskuteční v překrásných prostorách Palffyho Paláce již třetí ročník výstavy věnované podnikání a franchisingu. Výstava je organizovaná za významné pomoci a podpory ZPS – Združenia podnikateľov Slovenska a SFA – Slovenskej franchisingovej asociacie, kteří jsou hlavními partnery výstavy. Výstava bude probíhat ve spojení s obsahově bohatými doprovodnými programy zaměřenými na marketing, podnikání, financování a prezentaci franchisových systémů. Ve dvou dnech trvání výstavy a doprovodného programu  bude možné vyslechnout kvalitní referáty a prezentace, navázat užitečné kontakty, zúčastnit se diskuzí a osobně poznat  odborníky a poradce z franchisového podnikání.

Této akce se zúčastní i AVEX systems s nabídkou zajímavých franchisových konceptů a Ing. Aleš Tulpa zde vystoupí v doprovodném programu a s pozvánkou na Master franchisovou konferenci, která se bude konat v Praze dne 19.11.2015.

Více informací: Franchise & Retail Academy s.r.o., Ing. Jiří Krajča, Tel: 603 203 828
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.franchising-academy.cz, www.vystavafranchisingu.sk

 

Hlavní mediální partneři

Radiohouse

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás