Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Franchisový koncept Mr. KEBAB je moderní  fast food s velmi kvalitním grilovaným kuřecím kebabem a dalšími specialitami z kuřecího masa. Mr. KEBAB nabízí dále kromě různých variací pokrmů na celém světě označované jako KEBAB, také širokou škálu rychlého občerstvení – bramborové, sýrové a zeleninové speciality, jakož i 100% – ní přírodní šťávy mnoha chutí.

Široká nabídka KEBAB specialit, rozšířená o další fast foodová jídla a zdravé nápoje, odlišuje tento koncept od ostatních sítí na trhu.

Franchising Mr. KEBAB A JEHO HLAVNÍ VÝHODY

  • VELMI KVALITNÍ A PROPRACOVANÝ FRANŠÍZOVÝ KONCEPT
  • Stálá a kvalitní podpora franchisantů ze strany franchisora
  • NONSTOP PORADENSTVÍ  pro všechny franchisanty
  • RYCHLÁ NÁVRATNOST vložených finančních prostředků: do 2 – 3 let
  • Finální ÚPRAVA POKRMŮ se provádí přímo před očima zákazníků
  • Důraz je kladen na kvalitní, čerstvé a chutné suroviny
  • Stále narůstající obliba těchto jídel ve všech zemích světa, vč. ČR.

Naše KNOW - HOW

Franchisové podnikání s Mr. KEBAB je promyšlené do všech detailů. Franchisanti si nemusí lámat hlavu nad tím, kde budou objednávat zboží a všechny další potřebné suroviny, jaký olej a fritézy jsou nejvhodnější, jak vyškolit zaměstnance, jak získávat a udržet si zákazníků ve spádové oblasti jejich provozoven. I když je všechno připraveno a promyšleno do všech detailů, franchisor může po vzájemné dohodě dát prostor také vaší kreativitě, novým nápadům, a nebo lokálním zvyklostem.

Naše FILOZOFIE PROVOZU

Finální úprava jídel se provádí přímo před očima zákazníků. Důraz je kladen na 3 základní vjemy – zrak, čich a chuť. Také moderní technologie a zdravý způsob přípravy jídel s použitím kvalitních čerstvých surovin jsou hlavní předností konceptu Mr. KEBAB. 

Hledáme nového MASTER FRANCHISOVÉHO PARTNERA PRO ĆR!

Pro master-franchisanta nabízí Mr. KEBAB nejen velmi kvalitně připravený franchisový balík, který kromě jiného obsahuje analýzu českého a franchisového trhu, modelový business plán a kompletní návrh na vybudování sítě provozoven Mr. KEBAB na čs. trhu, analýzu konkurence na trhu, velmi kvalitní systém přípravy a vzdělávání všech pracovníků, koncept prověřených marketingových aktivit na regionální i celostátní úrovni, praxí prověřené know-how, které je zdokumentováno ve franchisových příručkách a manuálech, velmi kvalitní IT-systém, ale i další průběžnou péči o master-franchisanta a podporu jeho aktivit na českém trhu,  pravidelná setkávání a optimalizaci celého franchisového konceptu, jakož i celou řadu dalších služeb. 

Franchisový koncept Mr. KEBAB je velmi dobře na expanzi do České republiky připraven. Master franchisový i každý franchisový partner může počítat s velkou podporou centrály franchisora, včetně vyhledávání a analýzy spádových oblastí vhodných lokalit pro umístění provozoven, přípravy otevírání nových franchisových podniků, zaškolení všech pracovníků a trvalou péči v oblasti provozu, IT, lokálního marketingu, ročního operativního business plánu, apod.

Kompletní vybavení všech restaurací „na klíč“ ze strany franchisora včetně do detailu propracovaného vnitřního zařízení je rovněž samozřejmostí.

Franchisový systém Mr. KEBAB  je v České republice exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.www.avexsystems.cz.

Co, vše koncept Mr. KEBAB nabízí a co obsahuje tzv. franchisový balík, můžete najít i na webových stránkách tohoto konceptu: www.mrkebab.eu.

   
 
     

 

 

Hlavní mediální partneři

Youradio talk

Mediální partneři

Partneři

U. S. Commercial Service Prague

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás