Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

IWG je světovou jedničkou v oblasti poskytování flexibilních pracovních – kancelářských a jiných prostor. Spojuje miliony stejně smýšlejících profesionálů a umožňuje jim pracovat ještě více produktivněji. Zákazníci IWG jsou světově nejúspěšnější podnikatelé a společnosti. Z 90% to jsou firmy, které jsou v seznamu Fortune 500 – nejúspěšnější a největší firmy v USA a ve světě. IWG poskytuje řešení pro každou formu businessu a pracovního stylu. V portfoliu značek IWG jsou například společnosti: Regus, Spaces, HQ, Signature a nebo Basepoint.

Provozovatelem Spaces, který díky své téměř třicetileté zkušenosti v této oblasti přináší do Prahy v rámci profesionálního coworkingu revoluci, je společnost International Workplace Group (IWG). Česká republika je po Rumunsku a Polsku již třetí zemí v rámci regionu Střední a východní Evropy, kde Spaces otevřelo svou pobočku.

Po celém světě přitom dnes provozují již více než 3000 sdílených kancelářských center ve 120 zemích, takže se jedná o největšího světového provozovatele této služby.

Coworkingová centra nacházejí široké využití, přičemž Spaces jsou díky dlouholetým zkušenostem, perfektní lokalitě a hlubokému know-how profesionálním a klidným pracovním prostředím poskytujícím svým klientům pětihvězdičkový servis.

Spaces není jen trendy design, je to především profesionální pracovní zázemí s vysoce kvalitní úrovní služeb a technologií splňujících i nejvyšší nároky nadnárodních korporací, které se zde potkávají s lokálními freelancery a start-upy. Je to místo, které dává možnost vzniknout novým nápadům a partnerstvím.

 

Hlavní mediální partneři

Youradio talk

Mediální partneři

Partneři

U. S. Commercial Service Prague

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás