Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Tento úspěšný rakouský koncept vzniknul již  v roce 1986 a od roku 1993 byl dále rozvíjen jako franšízový. V současné době má 44 franchisových prodejen zejména v Rakousku a Německu. Český trh je úspěšně testován již několik let franchisovým partnerem v Praze. 

O kvalitě a oblibě konceptu Tiroler svědčí i to, že se pravidelně umísťuje v žebříčku nejlepších franchisových systémů v Německu. V roce 2019 obdržel Tiroler Bauernstandl od Rakouského franchisového svazu i mimořádné ocenění – tzv. Social Award 2019.

Společnost AVEX systems vyhledala v roce 2019 pro koncept Tiroler Bauernstandl nového master-franchisového partnera pro Českou a Slovenskou republiku, který bude dále na obou těchto trzích tento vynikající franchisový systém postupně rozvíjet.

Master franchisant konceptu Tiroler hledá prostřednictvím exkluzivního zástupce - společnosti AVEX systems - na českém a slovenském trhu nové franchisové partnery, kterým nabízí nejen praxí prověřený koncept, ale i značné know-how ve formě velmi rozsáhlého franchisového balíku.

Jedná se o jednoduchý, přehledný a srozumitelný obchodní model s nízkou vstupní investicí, se zajímavou výší rentability vloženého kapitálu  a rychlou návratností investic. Formou mobilních prodejních stánků či prodejen je nabízen speciálně vybraný sortiment tradičních specialit z tyrolských regionů Německa, Rakouska a Švýcarska.

Mobilní prodejny umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, zejména před obchodními centry, na farmářských trzích nebo na různých sportovních, kulturních či společenských akcích. Samozřejmě je možné podle potřeby stánek situovat i uvnitř obchodních komplexů jako stabilní prodejní jednotku.

Tento franšízový systém se může stát vstupem do samostatného podnikání  zejména začínajícím podnikatelům. 

- Více informací lze najít i na webu: www.tiroler.cz.

Pro více informací v případě vašeho zájmu o franchisové licence kontaktujte exkluzivního zástupce systému pro český a slovenský trh společnost AVEX systems: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

   
 
   
 
   
 
   

 

 

Hlavní mediální partneři

Youradio talk

Mediální partneři

Partneři

U. S. Commercial Service Prague

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás