Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 15.11.2017

 

Pressto - světový lídr v oblasti čistíren vstupuje na český trh!

Mezinárodní franchisový řetězec pressto založený v r. 1994 v Madridu je světovým lídrem v oblasti čistírenských služeb. Působí na 5 kontinentech a ve 24 zemích, kde provozuje 42 vlastních a 520 franchisových čistíren.

Cílem společnosti je vysoká kvalita a rychlost služeb, osobní přístup k zákazníkovi, odlišení se od stávající konkurence na trhu a v neposlední řadě respektování životního prostředí v rámci všech používaných procesů.

Světová značka zaručuje franchisovým partnerům a zájemcům o spolupráci rozsáhlou počáteční i průběžnou podporu při jejich podnikání. Zejména tento koncept nabízí pomoc při vyhledávání míst pro budoucí čistírny, analýzu jejich spádové oblasti, přípravu otevření každé provozovny, profesionální zaškolení všech pracovníků,  rozsáhlou marketingovou podporu a celou řadu dalších služeb.

Pressto používá vlastní čistící programy - BACTEROCIDY a ANTIALERGENY, které umožnují zajistit maximální čistotu při zachování původního stavu oděvů. Chemické čistění prostřednictvím uhlovodíku pak umožňuje vysokou kvalitu čištění speciálních oděvů, jakož např. oděvů z kůže, s nestandartními doplňky, apod. Pressto nabízí ve srovnání s konkurencí na trhu i čištění různých výrobků a doplňků, jako např. dámské kabelky, klobouky, boty, helmy, aj.

Tento franchisový koncept hledá na českém trhu franchisové partnery. Pro více informací kontaktujte zástupce Pressto společnost AVEX systems: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací najdete i na: www.avexsytems.eu - Katalog franchis.

 

Hlavní mediální partneři

ZET

Lagardere

Mediální partneři

Partneři

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás