Master franchisova konference v Praze

Představení franchisových konceptů s nabídkou master-franchisových a franchisových licencí pro Českou a Slovenskou republiku.

Praha, 7. 11. 2019

 

Franchisový koncept zaměřený na vše, co souvisí s pracovním prostředím, kancelářskými potřebami a jejich efektivním využitím

RAHMQVIST vyvíjí zejména produkty, které pomáhají efektivněji a zdravěji pracovat. Každý den vytváří a nabízí  Rahmqvist výrobky a myšlenky tohoto konceptu stovkám firem v celé Evropě. Tyto myšlenky a nápady tvoří práci lidí o něco jednodušší, jistější a zajímavější.

Produkty konceptu Rahmqvist jsou vyvíjeny a navrhovány výhradně pracovníky tohoto systému. Výroba je podřízena přísným kritériím kvality a ochrany životního prostředí. Výsledkem jsou velmi inovativní artikly s mimořádnými vlastnostmi, které lidem nejen práci usnadňují, ale přináší jim každý den radost a potěšení.

Ochranné známky Rahmqvist

Aby mohl být kdokoliv ve své oblasti podnikání skutečně dobrý a úspěšný, je nutná jeho specializace. Výrobky a služby od RAHMQVIST jsou na trhu nabízeny a prodávány s pomocí 9 ochranných známek. Každý produkt má svého odborníka a prodejního poradce, který všem uživatelům důkladně a profesionálně vysvětlí, jak s ním zacházet.

Zde jsou některé příklady:

RAHMQVIST – funkční a efektivní produkty pro prezentace a práci v terénu.

SCANDER – velmi inovativní čistící produkty pro čisté, pěkné a příjemné pracovní prostředí.

HALTBAR X 2 – Koncept  Rahmqvist je první ve svém oboru na světě, který vyrábí například kancelářské sponky, které mohou být likvidovány společně se starým kancelářským papírem.

Výsledkem vývoje a práce konceptu Rahmqvist jsou výrobky, které nejenže velmi dobře vypadají, ale jsou i potřebné a řeší celou řadu problémů.

RAHMQVIST COLLEGE – byla založena již před 25 lety. Jde o vlastní vzdělávací středisko. Nyní je nejlepší v celé Skandinávii.

V krátkosti dlouhá historie RAHMQVIST:

Rahmqvist je od svého vzniku v roce 1953 rodinná firma. Vše začalo myšlenkou Erica a Signe Rahmqvistovi začít prodávat kancelářské potřeby pod značkou Zenith.

Jejich tehdejší myšlenka byla jednoduchá a geniální zároveň. Přímým prodejem jejich výrobků na pracovištích si na jedné straně vytvářeli dlouhodobé zákaznické vztahy, na druhé straně však touto činností získávali informace o potřebách různých odborných pracovníků v mnoha branžích. Tyto zkušenosti a informace se pak odrazily ve vývoji a výrobě nových výrobků a celých sortimentů zboží.

Po objevu houby na zvlhčování prstů se rozvoj společnosti vyvíjel velmi rychle. Dnes vlastní Rahmqvist-Gruppe 9 různých značek a tato společnost je vedena již třetí generací.

Ve všech kancelářích celého světa, ale i v domácnostech, nejdeme mnoho příkladů z celé škály výrobků této velmi úspěšné společnosti.

Franchisový model RAHMQVIST

V rámci licenčního modelu Rahmqvist dostává každý partner příležitost založit svou vlastní společnost pro dohodnutou zemi nebo region, jejíž účelem a cílem bude nabízet s velmi intenzivní marketingovou podporou společnosti RAHMQVIST všechny po celém světě známé výrobky této značky.

Školení – training

Koncept nabízí samozřejmě počáteční i průběžné školení všech master-franchisových a  franchisových partnerů, jakož i jejich zaměstnanců.

Co nabízí franchisový/licenční koncept RAMHQVIST?

Exkluzivní práva ve Vašem teritoriu nabízet náš obchodní model, naše výrobky, naše know-how a zkušenosti získané za posledních mnoho desítek let, včetně využívání našich na celém světě známých webových stránek a všech velmi efektivních marketingových strategií a jejich nástrojů ve vaší zemi (v případě master franchisového partnera), anebo ve vaší spádové oblasti (franchisanti/licenční partneři).  

Franchisový systém RAHMQVIST  je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj hledá master-franchisového a nebo franchisové partnery. V případě zájmu kontaktujte společnost AVEX systems: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Co vše RAHMQVIST nabízí a co obsahuje tzv. franchisový balík, můžete najít i na webových stránkách: www.rahmqvist.com.

 

Hlavní mediální partneři

Youradio talk

Mediální partneři

Partneři

U. S. Commercial Service Prague

Máte-li zájem o partnerství této velmi zajímavé master-franchisové konference, kontaktujte nás